Kennisbank Welke rechten heeft de OR bij het instellen van flexwerkplekken?

Is de invoering van flexwerkplekken adviesplichtig?

In beginsel heeft de OR geen adviesrecht bij de invoering van flexwerkplekken. Indien het een grote wijziging in de werkwijze van de organisatie betreft kan het adviesrecht van toepassing zijn.

Is de invoering van flexwerkplekken instemmingsplichtig?

De invoering is instemmingsplichtig. Er dient een interne regeling voor de inrichten van de werkplek te komen. De werkplek dient te voldoen aan de Arbonormen. Hier geldt instemmingsrecht conform art. 27 van de WOR.

Vragen of interesse? Vul het contactformulier in of bel (033) 844 72 10. Wij zijn u graag van dienst!