Kennisbank Welk recht heeft de OR bij de benoeming van een directeur?

De benoeming van een directeur is adviesplichtig krachtens art. 30 van de WOR. Het advies moet op een zodanig tijdstip worden gevraagd, dat het van wezenlijke invloed kan zijn op het te nemen besluit.

Vragen of interesse? Vul het contactformulier in of bel (033) 844 72 10. Wij zijn u graag van dienst!