Kennisbank Mag een bestuurder meestemmen?

Artikel 1 lid 4 van de WOR vermeldt dat de bestuurder geen in de onderneming werkzame persoon is. De bestuurder is niet kiesgerechtigd en ook niet als kandidaat verkiesbaar.

Vragen of interesse? Vul het contactformulier in of bel (033) 844 72 10. Wij zijn u graag van dienst!